У Черкаському районі готуються до відзначення Дня Незалежності України: Анатолій Яріш провів нараду з відповідальними особами

Сьогодні, 8 серпня 2018 року, голова Черкаської районної державної адміністрації провів нараду з особами, відповідальними за проведення районних заходів з нагоди 28-ї річниці незалежності України. До обговорення долучилися також заступник голови Черкаської районної державної адміністрації Петро Коренюк,  голова Черкаської районної ради Олексій Собко та його заступник Сергій Степанюк, працівники адміністрації й ради.

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: