У Черкаській райдержадміністрації проведено нараду щодо попередження НС з припиненням електропостачання

За дорученням голови Черкаської районної державної адміністрації Анатолія Яріша 6 серпня 2018 року заступником голови Черкаської районної державної адміністрації Петром Коренюком було проведено нараду про хід виконання робіт щодо попередження вникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з припиненням електропостачання в населених пунктах – с. Свидівок, с. Сокирно, с. Будище, с. Єлизаветівка, с. Лозівок, с. Руська Поляна, с. Геронимівка, – а також на Дніпровській водоочисній станції КП “Черкасиводоканал” унаслідок повалення дерев на лінії електропередач.

За результатами обговорення було прийнято відповідні рішення та надано доручення відповідальним особам з метою вжиття усіх належних заходів для попередження виникнення НС у Черкаському районі.

Ознайомитись із протоколом наради можна за посиланням.

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: