Негода залишила 11 населених пунктів без світла

Станом на 9 ранку 6 серпня в Черкаському районі без світла 11 населених пунктів. Через грозові дощі та сильні пориви вітру сталися численні пошкодження на високовольтних лініях.

Аварійні бригади ПАТ “Черкасиобленерго” працюють над ліквідацією наслідків негоди. Роботи планують завершити протягом дня.

Фото ПАТ "Черкасиобленерго".

ПАТ “Черкасиобленерго”

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: