«Фільм “Черкаси” – важливе кіно, яке варто побачити», – Президент України

На своїй Facebook-сторінці Президент України Петро Порошенко зазначив, що «фільм «Черкаси» – це правдива історія незламності, мужності та боротьби. Історія справжніх українських воїнів-патріотів Військово-морських Сил України, які протягом трьох тижнів мужньо тримали оборону морського тральщика під час анексії Криму».

Також очільник держави подякував за чудову роботу режисеру Тимуру Ященко та всій команді, яка працювала над картиною «Черкаси», а найголовнішу подяку висловив нашим військовим морякам за їхню силу духу та незламність.

«Фільм «Черкаси» – важливе кіно, яке варто побачити», – наголосив Петро Порошенко.

Прем’єра відбудеться вже 24 серпня. #ДивисьУкраїнське

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: