Про ремонт доріг, пільгові перевезення та медреформу: Анатолій Яріш провів нараду із сільськими головами

31 липня 2018 року голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш провів нараду за участю працівників райдержадміністрації, районної ради, органів виконавчої влади, сільських голів Черкаського району.

У ході наради було обговорено питання про необхідність проведення робіт із встановлення меж населених пунктів (доповідач – заступник начальника міськрайонного управління у Черкаському районі та м. Черкасах Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Сергій Чередніченко), про підписання декларацій з лікарями загальної практики сімейної медицини (доповідач – головний лікар КНП  “Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Черкаської районної ради Ганна Пантюхіна), про організацію пільгових перевезень в Черкаському районі у 2018 році (доповідач – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Коваль) та про стан ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення району (доповідач – начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня).

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: