У Черкаській райдержадміністрації вживаються усі заходи для захисту семирічної дитини від насильства в сім’ї

За дорученням голови Черкаської районної державної адміністрації Анатолія Яріша сьогодні, 31 липня 2018 року, на засіданні районної комісії з питань координації дій щодо попередження насильства у сім’ї та жорстокого поводження з дітьми було розглянуто питання захисту від сімейного насильства семирічного жителя села Тубільці Черкаського району.

Зокрема, у ході засідання комісії заступник голови Черкаської районної державної адміністрації Петро Коренюк окремо наголосив, що відповідальними працівниками райдержадміністрації спільно із правоохоронними органами вживаються усі передбачені законом заходи, а також закликав керівництво села до співпраці задля захисту дитини від батьківського свавілля.

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: