Наприкінці серпня у Черкаській області проводитимуться командно-штабні навчання з територіальної оборони

Цьогоріч із 28 до 30 серпня на Черкащині планується проведення  командно-штабного навчання з територіальної оборони (ТрО) – відповідно до Плану підготовки оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ. Про це сказав обласний військовий комісар Євген Курбет під час координаційної наради в ОДА.

Як зазначив військовий комісар, на командно-штабні навчання залучають представників обласної та районних державних адміністрацій, обласного та районних військових комісаріатів, а також інших військових формувань та правоохоронних органів.

– Для якісного проведення навчань в районах області необхідно розгорнути заглиблені пункти управління штабів районів територіальної оборони з відповідними каналами зв’язку, – сказав Євген Курбет, – та залучити до проведення навчань членів штабу районів ТрО, а головам райдержадміністрацій очолити роботу штабів.

За словами комісара, найближчим часом затвердять й відповідне доручення голови ОДА – з метою якісної підготовки та проведення навчань.

Водночас Євген Курбет наголосив на тому, що в області триває відбір військовозобов’язаних на навчальні збори до військових частин корпусу резерву. Збори розпочинаються вже 3 серпня й триватимуть 45 діб – до 16 вересня. Активніше мають попрацювати з відбором  Маньківський район, Монастирищенський, Катеринопільський, Тальнівський, Уманський, Христинівський, Черкаський, Чорнобаївський, Чигиринський райони.

За словами Євгена Курбета, згідно з Планом підготовки з 14 до 16 серпня заплановано проведення мобілізаційного навчання на тему: «Управління проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території відповідальності в умовах не введення правіового режиму воєнного стану».

Черкаської ОДА

No votes yet.