Робота, що дарує натхнення

«Кращий спосіб почати робити – перестати говорити і почати робити», – життєва позиція видатного режисера-мультиплікатора, художника і сценариста Волта Діснея близька багатьом людям, які, навіть залишаючись з певних причин без роботи і засобів до існування, мислять позитивно і не втрачають віри  у свої сили.  Яскравим прикладом натхненного ентузіазму і прагнення знайти добре оплачувану та цікаву роботу є історія молодої людини, що шість років свого життя віддала службі у лавах Збройних Сил України та приймала участь у Антитерористичній операції на Сході України, а після закінчення контракту мала бажання повернутись до мирного повноцінного життя. І це, безперечно, йому вдалось – сьогодні Олександр Шабалін, колишній військовослужбовець та колишній зареєстрований безробітний, успішно працює слюсарем з ремонту вантажних автомобілів на ТОВ «ТІР Авто Груп».

І нам, представникам Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, було надзвичайно цікаво побачити Олександра за роботою, дізнатись, як складається його професійне життя, які кар´єрні можливості перед ним відкриваються. Домовившись завчасно з дирекцією ТОВ «ТІР Авто Груп» про візит на підприємство, ми вирушили на інтерв´ю з Олександром Шабаліним та його безпосереднім керівником.

– Доброго дня, пане Володимире! Вдячні Вам за можливість відвідати Ваше підприємство та поспілкуватись в робочій атмосфері.

– Доброго дня! Вітаємо на ТОВ «ТІР Авто Груп». Ми займаємось ремонтом вантажних автомобілів – фур іноземного виробництва. На сьогоднішній день нам досить складно знайти спеціалістів, які б мали досвід роботи у даній сфері діяльності, тому найголовніший критерій відбору потенційних працівників для нас – це бажання вчитись і працювати. Звичайно, також важливо, щоб працівник був відповідальний, цілеспрямований і активний. Тому ми, в свою чергу, вдячні службі зайнятості за Олександра Шабаліна, який відразу ж став частиною нашого дружнього колективу.

– Перед працевлаштуванням Олександра на Ваше підприємство служба зайнятості запропонувала Вам укласти договір на проведення робіт тимчасово характеру. Як Ви вважаєте, така форма співпраці є ефективною?

– Вона не лише ефективна, а й найбільш правильна на сьогоднішній день. Участь у таких роботах дає змогу роботодавцю оцінити здібності та навички потенційного працівника, вирішити, наскільки підходящою кандидатурою він є.

– А Ви, пане Олександре, вважаєте так само?

– По-перше, тимчасові роботи – це прекрасна можливість проявити себе і зрозуміти свій потенціал. По-друге, якщо робочі стосунки не складаються, ти маєш можливість відмовитись від роботи та, без втрати статусу безробітного і виплати допомоги по безробіттю, продовжувати шукати за допомогою служби зайнятості іншу роботу. Тому тимчасові роботи – це чудовий варіант.

– Скажіть, будь ласка, Ви задоволені своєю роботою?

Так, звичайно, задоволений. На «ТІР Авто груп» я отримую і досвід, і можливість реалізуватись, і достойну заробітну плату. До того ж, колектив тут дружній, молодий.

– Як Ви можете оцінити роль служби зайнятості у тому, що у Вас сьогодні все так складається?

– Після закінчення служби у Збройних Силах і повернувшись додому, я певний час намагався сам знайти роботу, проте не виходило. Звернувся за допомогою у центр зайнятості Черкаського району. Сподобалось, що фахівці служби володіють повною інформацією про стан ринку праці у Черкасах та Черкаському районі. Мені пропонувались вакансії, що повністю відповідають моїм навичкам та побажанням. Тому я задоволений ставленням фахівців служби зайнятості до мене як до шукача роботи. Тим більше, що результат є – у мене прекрасна робота. Трохи брудна, тому що постійно потрібно щось розбирати і ремонтувати, проте прекрасна!

А пан Володимир, у свою чергу, додав:

– Готові працювати із службою зайнятості і надалі. Будемо вдячні, якщо до нас будуть приходити за направленням служби такі працівники як Олександр – мотивовані до праці, з бажанням отримувати нові знання і розвиватись. І, звичайно, запрошуємо в гості на підприємство – ми завжди раді новим зустрічам!

За інформацією
ЧРФ Черкаського обласного
центру зайнятості

No votes yet.
Please wait...

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031