Позиція Заходу щодо України є консолідованою

У підсумкових документах недавніх самітів НАТО і ЄС не лише підтверджуються євроатлантичні прагнення України, але і дається позитивна оцінка досягненням країни на шляху реформ. Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що результати самітів матимуть значний вплив на майбутнє відносин України і Заходу, а отже – і на майбутнє нашої країни.

“Захід залишився на принципових ціннісних позиціях в оцінці дій Росії — без натяку на якісь компроміси, модальності і можливості двозначних тлумачень. Умовна “партія умиротворення агресора”, яка ставала все більш впливовою в Європі протягом останніх двох років, відступила. Очевидно, це не остаточне її поразка. Але все ж відчутна”, – зазначає віце-прем’єр.

Вона також вказує на важливість визнання учасниками обох самітів прагнень України до більш глибокої інтеграції у структури НАТО і Євросоюзу.

“Децентралізація та державне управління, держзакупівлі та охорона навколишнього середовища, прозорість державних підприємств і закон про нацбезпеки, початок реформування систем охорони здоров’я та пенсійного забезпечення — всі ці та інші реформи відображені у підсумковому документі”, – уточнює Клипуш-Цинцадзе.

Профільний віце-прем’єр також позитивно оцінює перспективи секторальної євроінтеграції України, механізм якої був схвалений на саміті ЄС.

видання «Дзеркало тижня»

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: