На Черкащині відбудеться ІІІ Канівський Міжнародний Кінофестиваль

У Каневі з 17 по 19 серпня 2018 року відбудеться ІІІ Канівський Міжнародний Кінофестиваль імені Юрія Іллєнка.

Третій рік поспіль цей захід проводиться з метою привернути увагу українців до самобутніх цінностей культурно-історичної спадщини Канівщини, популяризувати творчі роботи митців у галузі кіно, розвитку і популяризації кіномистецтва, пошуку нових композиційних та сюжетних творчих рішень та обміну професійним досвідом у галузі кіномистецтва.

Кінофестиваль проходитиме в чотири етапи:

І етап –  прийом фільмів та анкет (посилання на завантаження нижче);

ІІ етап – перегляд та відбір фільмів для конкурсної та позаконкурсної програми;

ІІІ етап – показ відібраних робіт та визначення переможців у номінаціях;

ІV етап – урочиста церемонія нагородження переможців.

Відбір фільмів проводитиметься в наступних номінаціях:

«Ігровий фільм»;

«Документальний фільм»;

«Музичний фільм»;

«Соціальний фільм»;

«Анімаційний фільм».

До участі допускаються фільми будь-якої жанрової спрямованості і хронометражу (короткий метр до 25 хв., повний метр до 90 хв.) виробництва не раніше як за два календарних роки до проведення кінофестивалю. Для іншомовних фільмів обов’язкові  субтитри українською мовою.

У позаконкурсній програмі допускаються фільми різних видів і жанрів, зняті не раніше як за чотири календарних роки до проведення кінофестивалю.

До участі у кінофестивалі не допускаються фільми, що були створені на замовлення, є звітом про діяльність проектів або організацій, становлять складову частину громадської пропаганди або обслуговують мету будь якої кампанії, створені для лобіювання  та рекламування політичних або комерційних інтересів, виконують інструктивну або дидактичну функцію.

Участь фільмів у інших кінофестивалях не виключає їх участі у Канівському Міжнародному кінофестивалі.

Прийом фільмів здійснює відбіркова комісія, яку щорічно призначає оргкомітет кінофестивалю.

Нагороди присвоюються за І місце, ІІ місце та ІІІ місце в номінаціях:

«Ігровий фільм»;

«Документальний фільм»;

«Музичний фільм»;

«Соціальний фільм»;

«Анімаційний фільм».

Учасники та організатори  кінофестивалю отримають дипломи та подяки. Організації та приватні особи мають можливість заснувати власні призи.

Термін прийому робіт розпочався за чотири місяці та закінчується за два тижня до дати проведення кінофестивалю.

Документи з приміткою «Кінофестиваль» відправляються за електронною адресою: kanivfest@ukr.net, сайт: kanivfest.org

Комплект документів до фільму включає:

Анкету учасника (додається);

Анотацію на фільм;

Фільмографію і біографію режисера;

Фотографію режисера.

До участі у кінофестивалі запрошуються режисери, автори та продюсери відібраних фільмів.

Адреса оргкомітету: 19000, Україна, Черкаська обл., м. Канів, вул. О.Кошового 1, міський відділ культури, 04736-3-24-72, (з поміткою «Кінофестиваль»), kanivfest@ukr.net, сайт: kanivfest.org

оргкомітету Кінофестивалю,
Канівської міської ради

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: