Майже півсотні дорожніх об’єктів ремонтують нині на Черкащині

Нині в області на 45 дорожніх об’єктах триває поточний середній та дрібний ремонт. Зокрема, ямковий виконали вже на 20,9 тис. кв. м та відновили більше 56 тис. кв. м. дорожнього покриття. Про це сказав заступник голови обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв.

– В області оголошено на сьогодні 142 пропозиції щодо ремонтних робіт – на загальну суму 413,3 млн грн. З них відбулося 106, – говорить заступник голови. – Зауважу, тендерні процедури на проведення ремонтів та експлуатаційне утримання автомобільних доріг здійснює на електронному майданчику державних закупівель ProZorro ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області».

Хід робіт можна переглянути на карті, розробленій Департаментом інфраструктури Черкаської ОДА:

hid_vykonannia_07_26

Черкаської ОДА

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: