У Черкаській райдержадміністрації проведено засідання комісії з ТЕБ та НС

24 липня 2018 року, заступником голови райдержадміністрації Петром Коренюком проведено засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС щодо відкриття сезону полювання та запобігання виникненню пожеж у лісах та на торфовищах району.
У ході засідання обговорено ряд надважливих питань, зокрема проведення патрулювання та рейдів мисливських угідь під час сезону полювання, контроль за розпалюванням та облаштуванням багать, своєчасне виявлення осередків пожежі, цілодобове чергування на лісових пожежних станціях, готовність пожежної техніки, спеціальної техніки, яка залучається до гасіння лісових пожеж.
Петро Коренюк наголосив на співпраці та взаємодії усіх служб протягом пожежонебезпечного періоду та звернув увагу на відповідальність кожного, адже після відкриття сезону полювання значно зростає кількість людей, які відвідують лісові масиви, заплави річок, торфовища, та збільшується загроза виникненню пожеж.

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: