У Черкаській райдержадміністрації обговорили можливість будівництва об’їздної дороги у с. Бузуків Степанківської ОТГ

Враховуючи звернення жителів села Бузуків Степанківської ОТГ про обмеження руху великовагового автотранспорту в населеному пункті, 23 липня 2018 року на нараді в заступника голови райдержадміністрації Петра Коренюка, за участі начальника юридичного відділу Ірини Висоцької, начальника агропромислового розвитку Петра Данилішина, начальника відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Юрія Котетунова, сільського голови Степанківської ОТГ Ігоря Чекаленка та голови правління ПАТ «Малобузуківський гранітний кар’єр», депутата обласної ради Володимира Ніжнікова, розглянуто можливість будівництва об’їзної дороги в с. Бузуків.
Районною державною адміністрацією надано дозвіл на розроблення детального плану території частини території для будівництва об’їзної дороги в с. Бузуків у адміністративних межах Степанківської сільської ради, за межами населеного пункту.
З метою збереження дорожнього покриття населеного пункту та зменшення руху великовагового автотранспорту, на нараді окреслено основні завдання для реалізації цього проекту.

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: