Керівництво району висловлює найглибші співчуття родині та друзям старшого сержанта Олександра Пащенка

Із 2016 року страшне крило гібридної війни на Сході України обходило Черкаський район, та ось, вранці 4 липня 2018 року, болюча звістка знов вдарила трагічним набатом: уродженець села Байбузи, командир відділення 1-го автомобільного взводу 3-ї автомобільної роти, старший сержант Олександр Пащенко загинув під час виконання своїх службових обов’язків.

Відповідно до розпорядження Черкаської районної державної адміністрації, на знак скорботи за героєм, що пішов із життя, дату поховання – 7 липня 2018 року – у Черкаському районі оголошено Днем жалоби.

Схилити голову в знак шани та пам’яті, бути поруч з рідними та близькими загиблого у найважчі хвилини прощання, надати усю можливу підтримку – і словом, і ділом – на траурну церемонію прибув голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш, а також його заступник Петро Коренюк, голова Черкаської районної ради Олексій Собко із заступником Сергієм Степанюком, працівники адміністрації й ради.

Молодому військовослужбовцю цьогоріч мало б виповнитися усього тридцять шість років. Чорна коса смерті відібрала сина у невтішної матері, чоловіка – у люблячої й коханої дружини, батька – у двох маленьких козаків, одному з яких немає й року, іншому – сповнилося вісім. І по гіркій втраті родині, бойовим побратимам, товаришам по навчанню, односельчанам, Черкаському району, усій ненці-Україні, що безперестанку ллє сльози по своїм загиблим дітям, залишились лише теплі, сповнені суму та любові спогади про полеглого героя.

Тож вічна пам’ять Олександру Вікторовичу Пащенку. Царство Небесне усім, хто віддав свої життя, боронячи честь рідної землі у східних областях.
Слава Україні та її героям!

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер