Черкаський район у жалобі проводжатиме загиблого військового командира

У четвер, 4 липня 2018 року, вранці, під час виконання своїх службових обов’язків, загинув командир відділення 1-го автомобільного взводу 3-ї автомобільної роти, старший сержант Олександр Пащенко. Молодому військовослужбовцю цьогоріч мало б виповнитися усього тридцять шість років.

Голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш, голова районної ради Олексій Собко, а також усі працівники адміністрації й ради схиляють голови у жалобі й висловлюють глибоке співчуття дружині та двом маленьким синам загиблого воїна.

У пам’ять про вірність присязі, про чесну та добросовісну службу в лавах військових сил України, про високі людські та моральні якості вірного сина нашої землі, уродженця села Байбузи, в Черкаському районі оголошується День жалоби 7 липня 2018 року.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Жовтень 2019
« Сер