“Мошногірські яструби” спілкувалися з головою райдержадміністрації та готувалися до Всеукраїнських змагань

Цьогоріч на фінальному етапі десятого – ювілейного – Всеукраїнського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Джура” Черкащину представлятиме будищенська команда “Мошногірсьеі яструби”, яка вже зараз активно готується захищати честь рідного краю на загальнодержавному рівні й виборювати призові місця у конкурсах, вікторинах та рейд-походах.

Сьогодні, 25 червня 2018 року, начальник відділу освіти Черкаської радержадміністрації Людмила Григорчук та голова Черкаської районної організації Товариства Червоного Хреста Людмила Коваль зустрілися із молодими гравцями, щоб на базі відділу освіти райдержадміністрації допомогти команді відпрацювати навички, що знадобляться їм у змаганні, на етапі “Рятівник”: надання першої медичної допомоги, у тому числі – в польових умовах.

Не обійшлося й без нових цікавих знайомств: поспілкуватися з молоддю завітав голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш, який поділився досвідом командної роботи, висловив декілька слушних зауваженнь за результатами тренування, а також побажав команді впевнених перемог та нових звершень.
Адже Черкаський район та уся Черкаська область вже незабаром активно вболіватимуть за молодих, енергійних і талановитих “яструбів” на фіналі гри.