Анатолій Яріш привітав державних службовців із професійним святом

Сьогодні, 26 червня 2018 року, у Черкаському районі відзначали одразу декілька приємних нагод: 22-річчя прийняття Конституції України, День державної служби та 100-річчя запровадження Державної служби України.

У ході урочистого заходу голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш від щирого серця привітав усіх держслужбовців та ветеранів державної служби із професійним святом.

«У час, коли наша держава переживає глибокі вирішальні перетворення, суспільство насамперед очікує від працівників державної служби рішучості, ефективності та відповідальності, – зазначив очільник району. – Після прийняття Конституції України 28 червня 1996 року, тодішній Голова Верховної Ради України Олександр Мороз зазначив, що “конституційну більшість голосів не могли здобути представники однієї політичної течії. І в тому сила Конституції, що вона створила прецедент єдності Верховної Ради України”. Тож саме у єдності зусиль, у тісній співпраці, об’єднаній спільними цілями й спільним неухильним виконанням Основного Закону нашої держави – запорука успішного шляху до європейської та євроатлантичної інтеграції, дотримання міжнародних стандартів у соціальному, економічному, правовому забезпеченні та, врешті-решт, до процвітання усього українського народу».

Працівникам апарату та структурних підрозділів Черкаської райдержадміністрації, а також вельмишановним ветеранами державної служби було вручено грамоти та подяки голови райдержадміністрації, а після офіційної частини гості змогли насолодитися яскравим концертом, подарованим їм талановитими аматорськими колективами та виконавцями району.

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Вересень 2018