“Кубок пам’яті – 2018”: районні орієнтувальники змагалися на Полтавщині

На  території Великобагачанського району Полтавської області провели Всеукраїнські змагання – відкритий особистий чемпіонат Полтавської області зі спортивного орієнтування «Кубок пам’яті – 2018».

На змагання приїхали  представники Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської областей, м. Києва та гості з Азербайджану.

Чотири дні змагались спортсмени на подовженій, середній, довгій та короткій дистанціях. Результати визначали за сумою 4-ох днів.

Черкаська районну ДЮСШ «Мрія» представляли 9 спортсменів відділення спортивного орієнтування с. Сагунівка та с. Худяки.

В результаті змагань вихованці ДЮСШ «Мрія» зайняли наступні призові місця:

• 2 місце – Білоус Дар’я (с. Сагунівка);
  • 3 місце – Папуша Вікторія (с. Худяки).

Хороший результат показала і В’юник Карина, яка стала п’ятою.

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Підготували до змагань спортсменів тренери-викладачі ДЮСШ Юлія Литвиненко та Віталіна Джулай.

ДЮСШ «Мрія»

No votes yet.