Анатолій Яріш вшанував пам’ять жертв ІІ світової війни покладанням квітів у селі Хутори

Урочисті меморіальні заходи до Деня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни пройшли 22 червня 2018 року у кожному селі Черкаського району. У тому числі – й в Хуторах, куди – віддати шану пам’яті гідних синів та дочок української землі – завітав голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш.

Схилити голови перед беззаперечним подвигом нашого народу у тій страшній війні та покласти квіти до пам’ятника учасникам “Другої світової” зібралися також начальник управління праці та соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації Сергій Коваль, сільський голова Олександр Литвиненко та представники сільської ради, голова Черкаської районної організації Організації ветеранів України Лідія Косенко, голова первинного осередку ветеранів села Хутори Петро Гурін, небайдужа громадськість, а також почесний гість – ветеран Другої світової війни Михайло Прокопович Костенко.

Після завершення меморіальних заходів голова місцевої церковної громади, настоятель хутірської православної церкви Отець Олег провів зворушливу та красиву літургію у пам’ять всіх жертв, полеглих у жорнах збройного конфлікту двох нацистських режимів.

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Вересень 2018