У Черкаському районі жнива під пильним наглядом рятувальників

Інженерно-інспекторським складом Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області розпочалися протипожежні заходи у місцях збирання, переробки й зберігання зернових.

Так, 22 червня співробітники ДСНС провели роз’яснювальну роботу з керівниками та працівниками сільськогосподарського підприємства ТОВ «Агростарт», що у селі Леськи Черкаського району.

Під час перевірки підприємства, фахівці Служби порятунку оглянули стан утримання приміщень зберігання нового врожаю, шляхи евакуації та наявність первинних засобів пожежогасіння.

Виїхавши безпосередньо на поля, де саме працювала зернозбиральна техніка, рятувальники нагадали комбайнерами основні правила пожежної безпеки під час жнив. Спілкуючись з сіль госппрацівниками, інспектори ДСНС наголосили на необхідності оснащення комбайнів необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, а задіяні на жнивах працівники мають пройти інструктажі щодо дотримання правил безпеки у полі та на зернотоку.

По завершенню заходу співробітники міськрайонного відділу ДСНС вручили комбайнерам листівки з правилами безпеки під час жнив та розмістили їх на інформаційних дошках підприємства.

09.JPG 14.JPG

Управління ДСНС України
у Черкаській області

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Вересень 2018