Районний центр зайнятості – про відпочинок з користю

Настало літо, пора канікул, а разом із ними розпочали роботу літні табори та заклади відпочинку. Дитячий оздоровчий центр відпочинку для дітей різного віку “ДАХНІВСЬКА СІЧ” розташований в мальовничому куточку села Дахнівка Черкаського району. Упродовж літа в ньому мають можливість провести з користю час, набратися сил і отримати незабутніх вражень школярі не лише міста Черкаси та району, а й столиці.

Незважаючи на канікули та літній період профорієнтаційна робота серед дітей та молоді триває. Так, 13 червня поточного року до закладу “ДАХНІВСЬКА СІЧ” завітали представники Черкаського районного центру зайнятості. Фахівці провели профорієнтаційні конкурси та змагання для учнівської молоді, адже в ігровій формі необхідна інформація засвоюється краще й легше.

Дітей ознайомили із багатогранним світом професій, формулою успішного вибору майбутньої професійної діяльності, станом та перспективами ринку праці, барометром професій, а також актуальними послугами служби зайнятості.

Цікавими для дітей виявилися вправа-дискусія «Затребувані та незатребувані професії і спеціальності на ринку праці», ігри «Ланцюжок професій», «Пантоміма», «Намалюй знаряддя праці». Учні називали відомі їм професії та сфери діяльності, відгадували загадки про нові, показували пантоміми, малювали представників різних  професій та знаряддя праці тощо. Водночас, вони по-дорослому обговорювали, на які групи поділяються професії, як правильно обрати той чи інший фах та уникнути помилок при виборі майбутньої діяльності. Наприкінці всі активні учасники отримали символічні призи. Всього у заході взяли участь 33 дитини віком від 6 до 14 років.

Подібні профорієнтаційні заходи з учнівською молоддю проводяться центрами зайнятості систематично й допомагають дітям зорієнтуватися у широкому та цікавому світі професій, а також націлити їх на свідомий вибір професійної діяльності відповідно до своїх бажань,  нахилів та здібностей.

За інформацією
Черкаського РЦЗ

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930