Районний центр зайнятості – про соціалізацію учасників АТО

Для вчорашніх військовослужбовців, які повертаються до мирного життя, питання працевлаштування – серед першочергових. Тим, кому не вдалося вирішити його самотужки, допомагає служба зайнятості. Розв’язання проблем зайнятості безробітних, в тому числі учасників АТО, залежить не лише від активної політики держави та служби зайнятості, а й від самої людини: її мобільності, активності, прагнення до навчання, роботи та гідного життя. Фахівці служби зайнятості здійснюють комплексний та індивідуальний підхід в питанні надання безробітним якісних соціальних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням.

Яскравим прикладом слугує проведена робота з безробітним з числа учасників АТО Ломако Михайлом, який скористався послугами Черкаського районного центру зайнятості для вирішення питання свого працевлаштування.

Пан Михайло, ще до проходження служби у Збройних Силах України, працював водієм автотранспортних засобів. Йому подобалась ця професія та він мав твердий намір у подальшому продовжити працювати за цим фахом. За час контрактної служби він втратив деякі навички керування великовантажними автотранспортними засобами та не відповідав вимогам заявлених на районному ринку праці вакансій. Завдяки тісній співпраці служби зайнятості з ФОП Коковіним А.В. було досягнуто домовленість про підвищення кваліфікації Михайла безпосередньо на підприємстві шляхом стажування. Після успішного закінчення стажування Михайло був працевлаштований до зазначеного роботодавця на посаду водія.

 

За інформацією
Черкаського РЦЗ

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: