Консультує Міністр юстиції

– Павле Дмитровичу! Моя дружина за місяць має народити. Підкажіть, яка процедура реєстрації дитини після народження і на що потрібно звернути особливу увагу? (І. Трофименко)

Читати далі

Головного територіального управління
юстиції у Черкаській області

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: