Активізовано роботу регіональної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Засідання регіональної робочої групи проводяться кожну другу та четверту середу місяця об 11.00 годині, а у разі необхідності негайно реагувати на ситуацію – невідкладно.

Номер гарячої лінії: (0472) 33-52-98, 33-00-27 (Графік роботи: понеділок-четвер 9:00-18.15 год., п’ятниця – 9:00-17.00 год. Обідня перерва: 13.00 – 14.00 год. Вихідні дні: субота, неділя).

Адреса для довідок: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, каб. № 244.

УДР ГТУЮ у Черкаській області

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: