Дзюдоїсти Черкаського району показали чудові результати на чемпіонаті України у Києві

У столиці 7 червня завершився чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 16 років. Національна першість зібрала майже 550 учасників із 24 регіонів нашої держави. Змагання проходили на чотирьох татамі під дахом добре знайомого дзюдоїстам легкоатлетичного манежу Київської міської школи вищої спортивної майстерності.

В складі збірної команди Черкаської області спробувати свої сили поїхали і вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» на чолі з тренером-викладачем Олегом Вікторовичем Джулай.

Після поєдинків відбулися збори суддів, які обслуговували чемпіонат. У багатьох сутичках фінального блоку працювати довірили молодим арбітрам. Деяким рефері довелося достатньо часу провести на татамі.

Церемонія нагородження – завжди приємний фінальний акорд змагань: для тих, хто отримує призи, і для тих, хто ці призи вручає.

На другу сходинку п’єдесталу зійшов і дзюдоїст ДЮСШ «Мрія» Олексій Зайченко. Денис Оскаленко і Руслан Короп зайняли високі сьомі місця.

ДЮСШ «Мрія»

Рада регіонального розвитку – 2019