“Якісний відпочинок та ефективне оздоровлення”, – очільник області про літню кампанію для дітей

Понад 34 млн грн спрямують на відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині цьогоріч. Ідеться про кошти обласного та місцевих бюджетів, а також позабюджетні. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на координаційній нараді.

Як наголосив очільник області, влада на всіх рівнях має забезпечити якісний відпочинок і ефективне оздоровлення дітей. Відповідні доручення він дав керівника райдержадміністрацій, а також рекомендував міським головам і головам об’єднаних територіальних громад. Послугами оздоровлення та відпочинку під час цьогорічної кампанії заплановано охопити понад 82 тис. дітей.

– У нас діють обласна та місцеві програми оздоровлення та відпочинку дітей, – сказав Юрій Ткаченко. – Цьогоріч спільно з місцевими бюджетами нам вдалося збільшити фінансування цієї кампанії на понад 5 млн грн. Я сподіваюсь, що ОТГ теж активно доєднаються, бо наразі лише п’ять із них запланували оздоровчі послуги для дітей. Особливу увагу слід приділити дітям соціально незахищених категорій і учасників АТО.

Окрім того, обласний керманич доручив проінспектувати всі заклади оздоровлення та відпочинку дітей на дотримання правил безпеки. Це питання розглянуть на найближчій комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Черкаської ОДА

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: