Юні боксери Черкаського району стали переможцями та призерами другого Всеукраїнського турніру

Три вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» виступили на ІІ Всеукраїнському турнірі з боксу «Кубок ЗвениГора», що проходив 01-03 червня 2018 року в м. Звенигордка. З поміж 132 учасників районні боксери стали переможцями і призерами:

• 1 місце – Ростислав Сула;
  • 2 місце – Володимир Кириченко;
  • 3 місце – Валерій Арапов.

ДЮСШ «Мрія»

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: