Другий рік поспіль наймолодший вихованець ДЮСШ “Мрія” стає переможцем Всеукраїнського турніру

Із 1 по 3 червня 2018 року в Одесі пройшов XVІ відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо «Кодокан», який традиційно до Дня захисту дітей збирає юних дзюдоїстів з усієї країни. Близько 350 учасників боролись за медалі в цілому ряді вагових та вікових категорій.

Черкаську районну ДЮСШ «Мрія» представляли юні спортсмени сіл Сагунівка та Худяки. Чемпіонські звання здобули Мамедов Едуард (вагова категорія 27 кг), який став кращим з  37-ми суперників та наймолодший вихованець ДЮСШ «Мрія» Михайлик Даниїл (вагова категорія 20 кг), який в цьому році лише піде в перший клас. Хочемо зауважити, що Даниїл уже другий рік поспіль перемагає на цьому турнірі.

Медалі, кубки, пам’ятні призи були вручені переможцям і призерам турніру, який проходив на традиційно високому рівні.

Терпіння, наполегливості й міцного здоров’я спортсменам та їх наставнику.

За інформацією
ДЮСШ «Мрія»

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: