Ще ближче до європейських стандартів: для Черкаської ЦРЛ придбано лапароскопічну стійку

Сьогодні, 5 червня 2018 року, у Черкаській центральній районній лікарні в селі Червона Слобода відбулась презентація нової лапароскопічної стійки вартістю 2,4 млн. грн., придбаної на кошти районного бюджету. На відкриття завітали керівники району: голова Черкаської райдержадміністрації Анатолій Яріш, голова райради Олексій Собко із заступником Сергієм Степанюком, а також представники адміністрації та ради.

Як зазначили працівники лікарні, без діла новопридбана стійка не стоятиме навіть сьогодні: після її відкриття кабінет одразу вже й прийматиме перших пацієнтів.

Довідково

Лапароскопічна стійка створена спеціально для компактного розміщення діагностичного обладнання, медичних приладів та інструментів, що у свою чергу спрощує проведення оперативного втручання і скорочує час за рахунок забезпечення швидкого і легкого доступу до усього необхідного. Виглядає вона як багатоярусний візок. Усі прилади, розташовані на стійці, зазвичай використовуються одночасно, що робить увесь процес проведення операції більш зручним для хірургів. Комплектація стійки також може розширюватися за рахунок додавання необхідних блоків.

Також гості спільно із головним лікарем Миколою Гуськовим та медичними працівниками оглянули відремонтовані палати закладу, відмітивши, що для пацієнтів на реабілітації дійсно створено майже домашній затишок і комфорт: до їх послуг – зручні ліжка, телевізори, особисті холодильники, картини на стінах та навіть швидкий Wi-Fi.

Жовтень 2018
« Вер