До Дня захисту дітей Анатолій Яріш завітав до маленьких вихованців “Теплого дому” із подарунками

Сьогодні, 4 червня 2018 року, до Міжнародного дня дітей – жертв агресії та з нагоди Дня захисту дітей, який відзначався минулої п’ятниці, 1 червня, до КЗ “Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей” завітав голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш, а також голова районної ради Олексій Собко, начальник районної служби у справах дітей Людмила Северинчук, представники ради і адміністрації.

Гості поспілкувалися із вихованцями й керівництвом закладу, та, звісно, принесли з собою подарунки: вишиванки для маленьких українців, а ще – іграшки та спортивний інвентар.