До Дня захисту дітей Анатолій Яріш завітав до маленьких вихованців “Теплого дому” із подарунками

Сьогодні, 4 червня 2018 року, до Міжнародного дня дітей – жертв агресії та з нагоди Дня захисту дітей, який відзначався минулої п’ятниці, 1 червня, до КЗ “Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей” завітав голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш, а також голова районної ради Олексій Собко, начальник районної служби у справах дітей Людмила Северинчук, представники ради і адміністрації.

Гості поспілкувалися із вихованцями й керівництвом закладу, та, звісно, принесли з собою подарунки: вишиванки для маленьких українців, а ще – іграшки та спортивний інвентар.

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: