Антидопінгова діяльність в Україні відповідає Всесвітньому антидопінговому кодексу

Із 2015 року Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) розробило та запровадило новий механізм оцінки роботи антидопінгових організації світу, який відповідає системі управління ІSО 9001:2015.

Національним антидопінговим центром (НАДС) за підтримки Мінмолодьспорту у визначений термін було запроваджено більше 20 змін в національну антидопінгову програму за напрямками операційної незалежності НАДЦ, оцінки ризиків, планування тестувань, використання системи АДАМС, координації спільної діяльності з міжнародними федераціями, процедур обробки результатів тестувань, біологічного паспорту спортсмена тощо.

Як результат узгодженої роботи Мінмолодьспорту та НАДЦ в напрямку розвитку національної антидопінгової програми на початку травня від Всесвітнього антидопінгового агентства надійшов лист-підтвердження, про те що всі рекомендації ВАДА до антидопінгової програми України враховані належним чином, і що антидопінгова діяльність в Україні відповідає положенням поточної редакції Кодексу.

Високий рівень підтримки Урядом України напрямку боротьби з допінгом в спорті було оцінено і заступником генерального директора ВАДА паном Робом Кьолером під час зустрічі з Керівництвом Мінмолодьспорту у травні поточного року.

Зокрема, пан Кьолер подякував за своєчасне здійснення внесків від України до бюджету ВАДА та позитивно оцінив розвиток антидопінгової діяльності в останні роки – це щорічне збільшення кількості тестувань, а також зміни в національному законодавстві, які дозволили спрямовувати фінансування на оплату аналізу проб в акредитованих лабораторіях, а також на відрядження працівників НАДЦ закордон для участі у міжнародних заходах ВАДА.

Міністерства молоді
та спорту України

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Вересень 2018