Черкаські орієнтувальники змагалися у командному чемпіонаті в Чернігові

На командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування бігом, який пройшов у Чернігові 10-13 травня 2018 року, зібралися близько 700 учасники із 23 регіонів нашої країни, Білорусі та Молдови, всього 43 команди.

Чотири дні у різних категоріях змагалися учасники віком від десяти до вісімдесяти років. Три індивідуальні дистанції – середня, довга, спринт, а також триетапна естафета На рівні з усіма у змаганнях взяли участь і спортсмени, які мають вади слуху.

Черкаську область на цих змаганнях представляли 24 спортсмени, 6 з яких – вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія». За результатами змагань, в особистому заліку, орієнтувальники ДЮСШ вибороли такі місця:

1. Білоус Дар’я: 1 місце в естафеті та 2 місце на довгій дистанції;
  2. Хворостян Анастасія виборола два перших місця в естафеті та на довгій дистанції;
  3. Петрович Вадим – 2 місце в естафеті;
  4. Пащина Роман став 4 в естафеті;
  5. В’юник Карина посіла високе 5 місце в естафеті.

Тренер – Джулай Віталіна Олександрівна.

В командному заліку Черкаська область зайняла 8 місце.

ДЮСШ «Мрія»

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: