Конкурс “Черкаська якість” 2018 року вже розпочато!

З метою популяризації місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають якісні послуги, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління, на виконання розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації від 01.07.2015 №313, Черкаська обласна державна адміністрація оголошує про початок у 2018 році обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість».

Переможці та лауреати конкурсу зможуть використовувати знак конкурсу „Черкаська якість“ на маркуванні продукції, яка перемогла у конкурсі, в рекламних та інформаційних матеріалах.

В рамках Конкурсу визначається краща продукція (товари, роботи, послуги) за наступними номінаціями «Продукція (продовольчі товари, промислові товари для населення, товари виробничо-технічного призначення, вироби народних художніх промислів)» і «Роботи та послуги».

Критеріями оцінювання продукції (товарів, робіт, послуг), яка подається підприємствами (організаціями) на Конкурс, є:

• використання підвищених показників якості та безпечності порівняно з чинними вимогами, підтвердження безпечності заявленої продукції протоколами випробувань, наявність сертифіката відповідності або інших документів, що підтверджують відповідність заявленої продукції, робіт, послуг;
    використання регіональної та української сировини, матеріалів;
  • наявність атестованої випробувальної лабораторії або договору із субпідрядними організаціями на виконання випробувань;
  • забезпеченість та стан засобів вимірювальної техніки під час виробництва заявленої продукції;
    естетичні властивості, дизайн, ергономіка, відображення національної та регіональної символіки в образі товару;
  • відсутність претензій (рекламацій) споживачів, контролюючих органів, закупівельних організацій щодо продукції, етика, естетика та культура поведінки персоналу під час надання послуги (виконання роботи);
  • порівняння ціни та якості з кращими аналогами та доступність на вітчизняному ринку для споживачів із різною купівельною спроможністю;
  • рівень інформування споживачів щодо споживчих властивостей заявленої продукції;
    соціальна значимість продукції, роботи, послуги;
  • дотримання санітарно-гігієнічних норм та вплив заявленої продукції на навколишнє середовище під час виробництва, реалізації та утилізації заявленої продукції.

Організаційно-методичне та інформаційне забезпечення проведення Конкурсу на Черкащині здійснює Державне підприємство «Черкаський науково – виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». На підприємстві організовано консультативний пункт для надання практичної допомоги та консультацій спеціалістам підприємств та організацій області з питань підготовки матеріалів для участі у Конкурсі.

Заявки для участі в конкурсі «Черкаська якість» приймаються до 1 серпня 2018 року.

Додаткову інформацію про умови проведення Конкурсу умови Конкурсу можна отримати за адресою: ДП “Черкасистандартметрологія”, вул. Гоголя, 278, 18002, м. Черкаси, або за тел.: (0472) 37-15-44

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: