Виїзна акція Черкаського РЦЗ “Брейн ринг”

Черкаським районним центром зайнятості за сприяння керівництва Білозірської об’єднаної територіальної громади 11 травня 2018 року  проведено виїзну профорієнтаційну акцію «Брейн ринг» для 60-ти  школярів Білозірських ЗОШ І-ІІІ та І-ІІст. Захід розпочав директор центру зайнятості Олександр Гриценко, який зазначив що: «Вибір професії – це відповідальний та важливий крок, який потрібно робити з урахуванням власних здібностей, вмінь, нахилів та уподобань, але щоб не припуститись помилки слід обов’язково враховувати потребу ринку праці!».

Основною метою проведення даного заходу було формування у випускників знань та уявлень, пов′язаних з вибором майбутньої професії, ознайомлення з переліком послуг, які надає служба зайнятості, світом професій, надання  порад щодо здійснення усвідомленого вибору фаху відповідно до якостей та вимог сучасних роботодавців.

Школярів відвідали і представники навчальних закладів:  ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» та  ДНЗ Черкаське вище професійне училище ім.Г.Ф.Короленка. Представники звернули увагу учнів на затребуваність у регіоні робітничих професій. Під час заходу діти переглянули презентаційні відеоролики та отримали роздаткові матеріали.

У ході проведення акції учнів задіювали до професійних ігор. Були сформовані чотири команди з 8 чоловік кожна, визначені їх назви та капітани. Учасники змагалися в різноманітних конкурсах, спрямованих на визначення обізнаності школярів зі світом саме робітничих  професій. В ігровій формі діти покращували свої знання та отримали нову інформацію.

По закінченню заходу  заступник директора з виховної роботи Білозірської ЗОШ І-ІІІ ст. подякувала за проведену профорієнтаційну роботу та підкреслила важливість правильного вибору майбутньої професії.

Черкаського районного
центру зайнятості