Залучення осіб передпенсійного віку до участі у громадських роботах

Кожна безробітна людина, яка прагне працевлаштуватись, перебуває в постійному пошуку роботи та у прагненні отримати достойний заробіток і належні умови праці. Але для осіб передпенсійного віку є певні труднощі у працевлаштуванні та виборі підходящої роботи. Насамперед, складно правильно презентувати себе роботодавцю, довести свій професійний рівень та досвід, а також під час співбесіди, переконати роботодавця в тому, що із запропонованою роботою впорається.

Черкаський районний центр зайнятості на особливому контролі тримає питання активної підтримки осіб передпенсійного віку та за сприяння роботодавців залучає безробітних до участі у громадських роботах.

Яскравим прикладом співпраці є Віктор Заїка , мешканець села Хацьки, який звернувся до центру зайнятості за допомогою. Незважаючи на свій вік, безробітний активно шукає роботу. Пан Віктор старанно виконує всі рекомендації фахівця з питань працевлаштування, бере участь у тематичних семінарах. Під час чергового відвідування центру зайнятості особистим консультантом було запропоновано взяти участь у громадських роботах в Степанківській об’єднаній територіальній громаді. На цю пропозицію пан Віктор з радістю погодився. Протягом квітня місяця цього року активно працював на розвиток громади та соціальної сфери села.

На робочому місці пан Віктор  зарекомендував себе як працелюбний, уважний і добросовісний працівник. Громадські роботи тривають і надалі.

За інформацією
Черкаського районного
центру зайнятості

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: