Залучення осіб передпенсійного віку до участі у громадських роботах

Кожна безробітна людина, яка прагне працевлаштуватись, перебуває в постійному пошуку роботи та у прагненні отримати достойний заробіток і належні умови праці. Але для осіб передпенсійного віку є певні труднощі у працевлаштуванні та виборі підходящої роботи. Насамперед, складно правильно презентувати себе роботодавцю, довести свій професійний рівень та досвід, а також під час співбесіди, переконати роботодавця в тому, що із запропонованою роботою впорається.

Черкаський районний центр зайнятості на особливому контролі тримає питання активної підтримки осіб передпенсійного віку та за сприяння роботодавців залучає безробітних до участі у громадських роботах.

Яскравим прикладом співпраці є Віктор Заїка , мешканець села Хацьки, який звернувся до центру зайнятості за допомогою. Незважаючи на свій вік, безробітний активно шукає роботу. Пан Віктор старанно виконує всі рекомендації фахівця з питань працевлаштування, бере участь у тематичних семінарах. Під час чергового відвідування центру зайнятості особистим консультантом було запропоновано взяти участь у громадських роботах в Степанківській об’єднаній територіальній громаді. На цю пропозицію пан Віктор з радістю погодився. Протягом квітня місяця цього року активно працював на розвиток громади та соціальної сфери села.

На робочому місці пан Віктор  зарекомендував себе як працелюбний, уважний і добросовісний працівник. Громадські роботи тривають і надалі.

За інформацією
Черкаського районного
центру зайнятості

No votes yet.
Please wait...

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031