“Воістину небесна і земна”: творчі колективи району виступили на обласному святі до Дня матері

13 травня 2018 року в селі Бровахи, Корсунь-Шевченківського району відбулось обласне свято Матері  «Воістину небесна і земна».

Вже традиційно, в цей день пішов благодатний дощ, який, зрештою, не зіпсував загальну  доброзичливу атмосферу свята, а навпаки зібрав усіх в тісному, але затишному приміщенні сільського Будинку.

Цьогоріч у святкуванні Дня Матері брали участь п’ять колективів Черкаського району: народний аматорський хор «Мошногори» СБК с. Мошни (художній керівник – Раїса Полатайко), народний аматорський хор «Зіряни» СБК с. Яснозір’я (художній керівник – Вікторія  Демченко),

народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Ясноград» СБК с. Яснозір’я (художній керівник – Іван Демченко), аматорський жіночий вокальний ансамбль «Горлиця»  СБК с. Байбузи (керівник – Любов Звонар), народний аматорський ансамбль народної музики «Байбузівські троїсті» СБК с. Байбузи (художній керівник – Олександр Шиятий).

Вдалими, яскравими були виступи усіх творчих колективів.  Публіка активно підхоплювала знайомі слова пісень, глядачі емоційно підтримували артистів та в захваті аплодували, вигукуючи «Браво».

Дякуємо творчим колективам, які відповідально підготувались до участі в обласному святі, продемонструвавши гідний  рівень народного пісенного мистецтва в Черкаському районі.

відділу культури та туризму
Черкаської РДА