“Робимо все, щоб донести об’єктивну картину і не дати Росії використовувати “Північний потік-2″ як елемент гібридної агресії”, – Президент України

Робимо все, щоб донести об’єктивну картину і не дати Росії використовувати «Північний потік-2» як елемент гібридної агресії – Президент

Президент Петро Порошенко зазначив, що під час зустрічей в Аахені обговорювалось питання будівництва «Північного потоку-2».

«Звичайно, що ми підняли цю тему та піднімаємо це (питання – ред.) і на переговорах з Німеччиною, і з Францією, і з Європейською Комісією. Зараз це також одна з тем, які будуть ретельно обговорюватись», – відповів Глава держави на запитання представників ЗМІ.

Президент вкотре підкреслив, що цей проект містить надзвичайно велику небезпеку: «Небезпеку не тільки для України, і не тільки фінансову. Це – небезпека геостратегічна. Це – небезпека, в тому числі і оборонна».

«І газотранспортна система України, якщо хочете, це також один з елементів стримування агресора. І неможливо безвідповідально ставитись до цієї надзвичайно важливої функції», – зазначив Глава держави.

«Мені надзвичайно приємно, що ми маємо зараз ширшу підтримку в ЄС», – зауважив Глава держави. За словами Президента, він, український Уряд та голова НАКу «Нафтогаз», який також перебуває в Аахені, роблять все можливе, «щоб донести об’єктивну картину і не дати Росії використовувати «Північний потік-2» як елемент гібридної агресії не лише проти України, а проти всієї Європи».

офіційного інтернет-представництва
Президента України