“Надзвичайно важливо, щоб Закон про Антикорупційний суд був прийнятий найближчим часом”, – Президент України

Надзвичайно важливо, щоб Закон про Антикорупційний суд був прийнятий найближчим часом – ПрезидентПрезидент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками ЗМІ наголосив на важливості ухвалення Верховною Радою України Закону про Антикорупційний суд найближчим часом.

«Створення антикорупційного суду не обговорювали. Чого його обговорювати? Він (законопроект – ред.) в Парламенті знаходиться. Я впевнений в тому, що Парламент буде спроможний прийняти і підтримати пропозиції або проект Президента, який був внесений», – відповів Глава держави на питання, чи обговорювалося питання створення Антикорупційного суду під час зустрічей в Аахені.

«Мені сказали, що там – традиційно для нашого Парламенту – вже біля двох тисяч поправок. Але врешті-решт надзвичайно важливо, щоб Закон був прийнятий найближчим часом», – зазначив Президент.

офіційного інтернет-представництва
Президента України

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: