Визначено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ “Мошнівська дитяча музична школа”

Черкаська районна державна адміністрація повідомляє, що друге засідання конкурсної комісій по добору кандидата на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Мошнівська дитяча музична школа» Черкаської районної ради відбулося 11 травня 2018 року в адмінприміщенні Черкаської районної ради за адресою: м. Черкаси, вул. В’ячеслава Чорновола, 157, зал засідань Черкаської  районної ради о 09.00 годині.

За результатами таємного голосування  переможцем конкурсу визнано Бойко Віту Геннадіївну.

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: