У Червоній Слободі змагалися боксери п’яти вікових категорій

Цими вихідними днями в с. Червона Слобода відбувся традиційний весняний відкритий чемпіонат Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» з боксу. В змаганнях взяли участь відділення боксу с. Геронимівка, с. Свидівок, с. Р. Поляна, с. Ч. Слобода, гості КДЮСШ «Вулкан» та СК «Манеж».

Змагання проводили по 5 вікових категоріях.

Вихованці ДЮСШ «Мрія» стали переможцями в своїх категоріях:

1. Валерій Арапов, Олександр Жураковський, Ростислав Сула, Олег Іванцов (с. Геронимівка, тренер Борис Петрович Іскра)
  2. Володимир Маркін, Богдан Савченко, Максим Маркін, Олександр Абакумов (с. Свидівок, тренер Олег Анатолійович Сопілков)
  3. Дмитро Кравченко, Ілля Олійник, Артур Шраменко, Нікіта Івченко, Віталій Березняк, Петро Шкребтій ( с. Р. Поляна, тренер Юрій Романович Коваль)
  4. Андрій Скринський, Даніїл Чепурний, Олексій Гончаренко, Станіслав Ступка (с. Ч. Слобода, тренер Сергій Сергійович Шленчак)

Нагороджували переможців і призерів начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Вікторович Бовт та директор ДЮСШ «Мрія» Анатолій Андрійович Жила.

ДЮСШ “Мрія”