День пам’яті та надії

Це свято не затьмарити в віках,
В цей день завжди нестимуть люди квіти,
Не обміліє пам’яті ріка –
В серцях нащадків буде вічно жити…

7 травня в КЗ «Черкаська районна дитяча бібліотека» відзначили День пам’яті і примирення з нагоди перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни.
Бібліотекарі нагадали основні моменти війни . Пісні военних років пролунали у виконанні учнів КЗ « Червонослобідська районна музична школа», за допомогою яких слухачі поринули у ті буремні роки. Про те якою ціною дісталася нам Перемога розповів Чембай Дмитро Федотович. За традицією учасники заходу поклали квіти на могилу Невідомому солдату.
Битва з нацизмом – далека історія для більшості сучасників. Та живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність своєї Батьківщини, врятував світ від нацистської навали. Святий обов’язок – донести до нащадків історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги, радощі перемог та біль втрати бойових друзів, зробити все для того, щоби ніколи не перервався зв’язок поколінь.

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: