Відбулося перше засідання конкурсної комісії по добору кандидата на посаду директора КЗ “Мошнівська дитяча музична школа”

07 травня 2018 року відбулося перше засідання конкурсної комісії по добору кандидата на посаду директора комунального закладу “Мошнівська дитяча музична школа” Черкаської районної ради.

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: