Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора музичної школи

Черкаська районна державна адміністрація повідомляє, що перше засідання конкурсної комісій по добору кандидата на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Мошнівська дитяча музична школа» Черкаської районної ради відбудеться 07 травня 2018 року в адмінприміщенні Черкаської районної ради за адресою: м. Черкаси, вул. В’ячеслава Чорновола, 157, зал засідань Черкаської районної ради о 10.00 годині.

Увага!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 09.08.2018 по 07.09.2018.

Додатки:

Увага!

Письмові пропозиції до проекту детального плану приймаються відділом регіонального розвитку, містобудування,  архітектури та житлово-комунального господарства Черкаської РДА із 27.07.2018 по 27.08.2018.

Додатки: