“Цього року завершиться уведення в експлуатацію нового безпечного конфайнмента об’єкту “Укриття”, – Президент України

Під час візиту до Чорнобильську АЕС Президент Петро Порошенко повідомив, що на грудень 2018 року заплановано уведення в експлуатацію нового безпечного конфайнмента, а об’єкт «Укриття» буде перетворений на екологічно безпечну систему.

«Цього року завершиться один із важливих етапів перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему. На грудень заплановано уведення в експлуатацію нового безпечного конфайнмента, встановленого, чи як кажуть, «насунутого» раніше. Завершуються роботи з монтажу обладнання та систем, проводяться пусконалагоджувальні роботи систем і елементів», – сказав Петро Порошенко. При цьому він зазначив, що не прискорює запуск, бо «якість і безпека для нас є найбільш важливими критеріями, яким він має відповідати».

Глава держави також зазначив, що так само цього року мають запустити в промислову експлуатацію комплекс поводження з твердими радіоактивними відходами і завод із переробки рідких радіоактивних відходів.

Президент також повідомив, що наприкінці цього року планується розпочати «гарячі» випробування на новому сховищі  відпрацьованого ядерного палива.

Петро Порошенко нагадав, що минулого тижня Верховна Рада України прийняла у першому читанні Закон про внесення змін до Загальнодержавної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Грудень 2019
« Сер