“Мій вибір – життєвий успіх”: профорієнтаційні акції Черкаського РЦЗ

Правильний вибір професії розкриває перед людиною шляхи до самовдосконалення, забезпечує всебічний розвиток особистості, сприяє здійсненню життєвих планів.

Так, 24 квітня 2018 року в приміщенні Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 за підтримки Відділу освіти Черкаської РДА та директорів Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та Леськівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла  профорієнтаційна акція центру зайнятості “БРЕЙН РИНГ” серед учнів 10-х класів. Захід проводився з метою підвищення рівня обізнаності школярів про світ професій, усвідомлення учнівською молоддю відповідальності щодо вибору майбутнього фаху, популяризації та підвищення престижу актуальних на ринку праці професій, зокрема, робітничих, виховання у школярів спрямованості на самопізнання. Школярі брали активну участь у різноманітних профорієнтаційних конкурсах на знання професій та демонстрували надзвичайне відчуття гумору, кмітливість і гостроту розуму. Підтримувала команди активна глядацька аудиторія. За відгуками учасників та глядачів конкурсу, такі змагання є цікавими і корисними тому, що допомагають зорієнтуватися у багатогранному світі професій та виборі майбутнього фаху.

«Саме в розважальній формі можна донести кожній дитині важливість правильного вибору професії», – зауважив директор Черкаського районного центру зайнятості О. Гриценко.

За інформацією
Черкаського районного
ценру зайнятості

Comments are closed.

Інвестиційна карта Черкаського району

До уваги громадян!

Управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі Черкаської області у період із 05 по 12 березня 2019 року здійснює зміну розташування та буде знаходитись за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 23 (приміщення ГУ ДКСУ у Черкаській області, будівля колишнього НБУ).

Вхід тільки по перепустках!

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031