“Мій вибір – життєвий успіх”: профорієнтаційні акції Черкаського РЦЗ

Правильний вибір професії розкриває перед людиною шляхи до самовдосконалення, забезпечує всебічний розвиток особистості, сприяє здійсненню життєвих планів.

Так, 24 квітня 2018 року в приміщенні Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 за підтримки Відділу освіти Черкаської РДА та директорів Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та Леськівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла  профорієнтаційна акція центру зайнятості “БРЕЙН РИНГ” серед учнів 10-х класів. Захід проводився з метою підвищення рівня обізнаності школярів про світ професій, усвідомлення учнівською молоддю відповідальності щодо вибору майбутнього фаху, популяризації та підвищення престижу актуальних на ринку праці професій, зокрема, робітничих, виховання у школярів спрямованості на самопізнання. Школярі брали активну участь у різноманітних профорієнтаційних конкурсах на знання професій та демонстрували надзвичайне відчуття гумору, кмітливість і гостроту розуму. Підтримувала команди активна глядацька аудиторія. За відгуками учасників та глядачів конкурсу, такі змагання є цікавими і корисними тому, що допомагають зорієнтуватися у багатогранному світі професій та виборі майбутнього фаху.

«Саме в розважальній формі можна донести кожній дитині важливість правильного вибору професії», – зауважив директор Черкаського районного центру зайнятості О. Гриценко.

Черкаського районного
ценру зайнятості

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Червень 2020
« Сер