До 31 травня триває прийом заявок на участь у проекті експертів з питань реформи державного управління

Проект EU4PAR в Україні, який фінансується Європейським Союзом, відкриває конкурс кандидатів для визначення та відбору кваліфікованих та досвідчених фахівців, які стануть експертами проекту з реформи державного управління (РДУ).

Метою цього конкурсу є запрошення зацікавлених кандидатів, які мають відповідний досвід та знання у галузі РДУ в Україні, в регіоні чи на міжнародному рівні. Відібрані кандидати підтримають реалізацію Проекту в Україні та матимуть можливість працювати над РДУ з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Національним агентством України з питань державної служби та іншими установами державного управління України.

Проект розрахований на чотири роки, спрямований на підтримку побудови відповідального, ефективного та результативного державного управління в Україні шляхом надання допомоги Уряду України в реалізації стратегії реформування державного управління України на 2016-2020 рр. та його плану впровадження, а також інших пов’язаних з цим політичних документів та планів їх реалізації відповідно до принципів публічного управління ОЕСР/SIGMA.

П’ять основних компонентів РДУ, охоплених протягом реалізації Проекту:

• Управління, координація, моніторинг та звітність, комунікація РДУ:

• Координація, моніторинг та звітність РДУ;
  • Розбудова потенціалу установ, які відповідають за РДУ;
  • PAR пов’язана з донорською координацією та ресурсами.

• Сприяння розвитку державного стратегічного планування, розробки політики та координації:

• Посилення інституцій, що відповідають за розробку політики в країні;
  • Вдосконалення процедури планування, формування політики та законодавчого процесу;
  • Вдосконалення системи моніторингу діяльності Уряду;
  • Розробка ефективного обміну інформацією між державними установами;

• Управління персоналом (HRM) на державній службі України:

• Правова та нормативна база для державної служби;
  • Управління людськими ресурсами в державному та приватному секторах;
  • Професійна підготовка для державних службовців;
  • Система оплати праці державних службовців;
  • Професійна класифікація робочих місць у органах державного управління.

• Покращення організації Уряду та міністерств:

• раціоналізаторська структура державного управління;
  • покращення підзвітності установ та вищих керівних кадрів;
  • вдосконалення бізнес-процесів;
  • раціоналізація та економія коштів;

• Підтримка в наданні адміністративних послуг та вдосконалення адміністративних процедур, зменшення адміністративного тягаря, електронне врядування:

• розробка сучасної та послідовної політичної бази та законодавства щодо надання адміністративних послуг, у тому числі за допомогою електронних інструментів;
  • покращення надання адміністративних послуг.

Кваліфікаційні вимоги

Запрошуємо взяти участь у конкурсі якщо ви:

• маєте ступінь магістра в галузі, пов’язаної з Проектом (право, державне управління, менеджмент, економіка тощо) або еквівалентний професійний досвід;

• знайомі з вищезазначеними галузями, включаючи знання принципів ОЕСР/SIGMA з питань державного управління;

• вільно володієте англійською та українською мовами;

• маєте принаймні 5-річний професійний досвід в одній або декількох галузях, пов’язаних з компонентами проекту, згаданими вище;

• можете продемонструвати практичний досвід та/або знання українського державного управління.

Як подати заявку на участь

Заявки повинні бути підготовлені англійською мовою та надіслані електронною поштою до 17:00 за київським часом до 31 травня 2018 р. за адресою: golubkova@cpmconsulting.eu, в заголовку теми вкажіть одну зі сфер інтересів (з перерахованих вище 5 компонентів та їх підпунктів), до яких ви подаєте заявку.

Усі заявки повинні містити:

• CV англійською мовою (у форматі Europass);

• Короткий лист інтересів заявника, який вказує на бажаний компонент проекту (один з 5 вище) та коротку (один абзац) мотивацію.

Розглядатимуться тільки ті заявки, що будуть отримані до або на дату закінчення конкурсу. Організатори контактуватимуть лише з кандидатами, які будуть відібрані для співбесіди.

Урядового  порталу

Рада регіонального розвитку – 2019