У Черкаському районі провели семінар-практикум для бібліотечних працівників

24 квітня на базі КЗ  «Черкаський районний організаційно-методичний центр бібліотечної та краєзнавчої роботи» Черкаської районної ради відбувся семінар-практикум для бібліотечних працівників району «Упровадження УДК: методика індексування документів».

З доповіддю «Бібліотеки району: зміни для розвитку» виступила директор методичного центру Валентина Канюка.

Про нові простори бібліотеки – створення, популярність, функціонування розповіла завідувач відділу організаційно-методичної роботи Лідія Гріщенко.

Завідувач відділу комплектування та обробки літератури Наталія Ільченко надала рекомендації щодо побудови та властивостей універсальної десяткової класифікації та ознайомила присутніх з методикою індексування літератури.

Завершився семінар обміном досвідом роботи своїх бібліотек у форматі «печа-куча».

Прекрасним доповненням до семінару стала експрес-виставка «Шлях до успішного функціонування бібліотек», яку підготували працівники відділу організаційно-методичної роботи.

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер