Рятувальники ліквідували пожежу в адмінбудівлі, а також загоряння сухої трави та очерету

22 квітня о 18.21 год. в адміністративних межах Свидівоцької сільської ради, на відкритій території виникла пожежа сухої трави та очерету, яка охопила площу в 4,5 га.

Для боротьби із вогнем на місце події оперативно прибули рятувальники 2-ї державної пожежно-рятувальної частини та аварійно-рятувального загону спецпризначення, а також техніка Дахнівського лісництва та СКП «Райліс». Спільними зусиллями вогнеборців пожежу о 21:30 вдалося локалізувати, а о 22:05 ліквідувати.

За попередніми даними причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем.

Snapshot_1.png Snapshot_2.png

Snapshot_3.png

23 квітня о 12.20 год. до оперативно – координаційного центру Управління ДСНС у Черкаській області із села Сагунівка надійшло повідомлення про загорання в середині адміністративної будівлі.

На час прибуття на місце події перших пожежних розрахунків вогонь встиг охопити покрівлю адмінбудівлі на площі в 240 м.кв.

Згідно із планом залучення сил та засобів, до місця події були спрямовані чергові караули 1-ї державної пожежно – рятувальної частини та аварійно-рятувального загону спецпризначення. Додатково до гасіння були залучені місцева пожежна охорона СТОВ “Ломовате”, добровільна пожежна дружина ВАТ “Перше травня” із села Худяки та місцева пожежна команда із села Леськи. Також на місце події за викликом прибула техніка СКП “Райліс”, та Чорнявського лісництва. О 13:30 пожежу вдалося локалізувати, о 15:15 вона була повністю ліквідована.

Загалом на гасінні пожежі працювали 11 одиниць спецтехніки та 30 чоловік особового складу.

За попередніми даними причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газового обладнання. На місці пожежі працює мобільно-оперативна група та дослідно-випробувальна лабораторія Управління.

IMG_1295.JPG  IMG_1331.JPG

IMG_1278.JPG  IMG_1345.JPG

IMG_1326.JPG  IMG_1320.JPG

ДСНС України у Черкаській області

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер