Дзюдоїсти Черкаського району блискуче змагалися у турнірі на призи Нугзара Месаблішвілі

21 квітня 2018 року в Києві відбувся відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат на призи Нугзара Ревазовича Месаблішвілі – багаторазового чемпіона України, чемпіона СРСР серед молоді, триразового чемпіона світу і чемпіона Європи серед майстрів.

Це традиційні, вже 11-і за рахунком змагання, які останнім часом проводяться у міжнародному форматі. На турнір приїжджають не тільки кращі юні дзюдоїсти України, а й спортсмени з інших країн ближнього зарубіжжя.

Турнір проводився серед юнаків в таких вікових категоріях: юнаки 2005-2006 р.н. , юнаки 2007-2008 р.н., дівчата 2009-2011 р.н.

Змагання проводились відповідно до офіційних правил Міжнародної Федерації дзюдо.

Вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» успішно представили Черкаський район в ході турніру, завоювавши медалі різного ґатунку.

Так, серед спортсменів вагової категорії +60 кг срібну медаль завоював Станіслав Маляренко.

У ваговій категорії 25 кг Едуард Мамедов та Даніїл Чепурний вибороли бронзові нагороди.

ДЮСШ «Мрія»

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Квітень 2020
« Сер