Орієнтувальники ДЮСШ “Мрія” знову на висоті

Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки), Кубок України (етапи) зі спортивного орієнтування (бігом) пройшов з 18 по 23 квітня у м. Олешки Херсонської області.

До участі у чемпіонаті було заявлено понад 350 учасників з 28 команд. Змагання проходили 4 дні на середній, довгій, спринтерській дистанціях та 3-етапній естафеті. В складі збірної команди Черкаської області у змаганнях взяли участь вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» відділення спортивного орієнтування с. Сагунівка.

Не дала шансу суперникам на середній дистанції та стала чемпіонкою у своїй віковій категорії Дар’я Білоус, а в естафеті разом з Діаною Бардик та Дариною Кошель (м. Черкаси) вибороли срібну нагороду. На другу сходинку п’єдесталу зійшла і Анастасія Хворостян, яка на довгій дистанції поступилась спортсменці з Харківської області.

У загальнокомандному результаті команда Черкаської області посіла 6 місце з кількістю очок – 824.

ДЮСШ «Мрія»

Вітаємо із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Черкаська районна державна адміністрація щиро вітає районну громаду із визначними для нашої держави святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Бажаємо невичерпної наснаги, оптимізму, успіхів у починаннях та плідної праці на благо українського народу.

Нехай це свято додасть Вам натхнення та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Зичимо кожній родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Січень 2020
« Сер